Rozmowy Studia Lutheraneum: „Mistrz czyli rzecz o prof. Witoldzie Benedyktowiczu”

Wielce Szanowni
W minionym roku obchodziliśmy 100. rocznicę urodzin ks. prof. Witolda Benedyktowicza. W tym roku, 22 stycznia, mija 25 rocznica jego zgonu. W związku z tym Redakcja Internetowej Telewizji Parafii św. Trójcy Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego przygotowała godzinny program poświęcony temu długoletniemu zwierzchnikowi naszego Kościoła, a także działaczowi ekumenicznemu i nauczycielowi akademickiemu oraz wychowawcy szeregu pokoleń duchownych ewangelickich. Program będzie można oglądać od najbliższej niedzieli (16.01.2022) od godz. 12.00 pod linkiem https://youtu.be/3JoW1IJXFYg

Realizacja tego programu to efekt dobrej współpracy ewangelików różnych wyznań w Warszawie, której m.in. celem jest szerokie propagowanie wybitnych postaci życia ewangelickiego w Polsce i przybliżanie ich sylwetek szerszemu ogółowi.

Dołóżmy starań, by przez zamieszczanie w sieci linku do tego programu, a następnie udostępniania samego programu na swoich prywatnych i parafialnych stronach mediów społecznościowych, program zyskał jak największą oglądalność przyczyniając się do propagowania w polskim społeczeństwie obecności ewangelików wyznania metodystycznego w przestrzeni społecznej.
Pozdrawiam
Zbigniew Kamiński

Ta strona używa ciasteczek (pliki cookies)! Dalsze korzystanie ze strony, oznacza akceptację ich użycia.

Polityka prywatności i ciasteczek